Налазите се | Аутори - приредила и превела Светлана Адамовић
приредила и превела Светлана Адамовић
приредила и превела Светлана Адамовић
ЕКОНОМСКИ ДИЈАЛОЗИ
ЕКОНОМСКИ ДИЈАЛОЗИ
'
прво издање, 2008.
16 x 24 цм, 490 стр.
броширан повез, латиница
978-86-519-0040-5
Пуна цена:
1.265,00 ДИН

Цена на сајту:
330,00 ДИН + (трошкови доставе)
Акцијска цена:
330,00 ДИН
+ (трошкови доставе)
Цена за чланове клуба са попустом:
330,00 ДИН
+ (трошкови доставе)